پاورپوینت ناخن جویدن در کودکان

• پاورپوینت ناخن جویدن در کودکان

• موضوع : روان شناسی
  • فرمت اصلی فایل : pptx
  • تعداد صفحات : 26
  • حجم فایل: 0.15 mb

• قیمت : 12800

خرید و دانلود

قسمتی از متن :

پرسش مراجع

پسرم چهار ساله است .مدتی است که ناخن هایش را می جود. طوری که دیگر ناخن نمانده است دستانش بسیار زخم شده و مدام انگشتانش خون آلوده است. فکر می‌کنم که از بچه های فامیل یاد گرفته باشد. من خیلی نگران هستند لطفاً بگویید چه کار باید بکنم؟

پاسخ روانشناس

خواهر گرامی در مورد ناخن جویدن کودک باید خدمت شما عرض کنم که یکی از اختلال های رفتاری کودکان ناخن جویدن است. شاید دلیل این رفتار تشویش و اضطراب درونی کودکان است. شاید از این رفتار به عنوان یک مکانیسم دفاعی روانی جهت فرار از اضطراب درونی خود استفاده می کند. یقینا از طریق یادگیری مشاهده‌ای این رفتار را آموخته است. آنچه می‌تواند به شما توصیه کنم این است که او را سرزنش نکنید

ناخن جویدن کودکان

ناخن جویدن یکی از اختلالات عادی است که اغلب در کودکان و بزرگسالان بروز می کند.
 افراد مبتلا به این اختلال هنگام جویدن ناخن متوجه عمل خود نیستند. بعضی از افراد مبتلا به ناخن جویدن و بعضی دیگر به جویدن اطراف ناخن می‌پردازند و دینیز هر دو عمل را انجام می دهند 

عنوان : پاورپوینت ناخن جویدن در کودکان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

• قیمت : 12800

خرید و دانلود

ناخن جویدن در کودکان

ناخن جویدن در کودکان بسیار شایع بوده، اما کسانی که خود این عادت را تجربه نکرده باشند درک نمی کنند که چرا کودکان این کار را انجام می دهند.

عادت خودردن ناخن به دلایل مختلفی ایجاد می شود. از جمله این دلایل عبارتند از تغییر روند زندگی، سررفتن حوصله، کنجکاوی، استرس، اضطراب و … .

اما اگر کودک به صورت ناگهانی با شدت شروع به ناخن جویدن کرد حتما در مورد اتفاقاتی که به تازگی برای او رخ داده تامل کنید. آیا او به تازگی در کلاس و یا فعالیت خاصی مشارکت داشته است؟ آیا شاهد صحنه های ناراحت کننده بوده است؟ آیا به تازگی دارای خواهر و یا برادر شده است؟و…

اما گاهی این اتفاق بدون هیچ دلیل خاصی رخ می دهد.

منبع : پروژه دانشجویی 

ناخن جویدن در کودکان 4 ساله
درمان قطعی ناخن جویدن کودکان
ناخن جویدن کودک ۲ ساله
راهکار ترک ناخن جویدن کودکان
عکس ناخن جویدن کودکان
ناخن جویدن کودک ماهه
تحقیق در مورد ناخن جویدن کودکان
درمان ناخن جویدن کودکان در طب سنتی

دانلود تحقیق , پروژه و مقاله

دانلود پاورپوینت مطالعات اولیه طراحی بیمارستان

دانلود پاورپوینت طراحی بیمارستان رسول اکرم

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی عملیاتی

دانلود پاورپوینت مطالعات و استانداردهای اماکن ورزشی

دانلود پاورپوینت انواع غلتک ها

دانلود پاورپوینت پلان دانشگاه

دانلود پاورپوینت پلان بیمارستان

ناخن ,جویدن ,کودکان ,  ,پاورپوینت ,کودک ,ناخن جویدن ,در کودکان ,جویدن در ,است که ,به تازگی ,جویدن کودکانناخن جویدن ,ناخن جویدن کودکانناخن ,ناخن جویدن کودکان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبرهای سینمایی اکران خصوصی fasleruyeshi دکتر سید حامد واحدی اردکانی ArturoMcGlynn فابریک فایل کمک به کودکان سرطانی مطالب داغ روانشناسی کاربردی و مفید 94866766 nabitas